2017-08-09

“Будівля в центрі міста просто тріщить по швах”,- Марченко про наркодиспансер (Фото)

Владислав Марченко зустрівся з керівництвом Обласного клінічного наркологічного диспансеру Запорізької обласної ради.

Під час візиту до диспансеру Марченко виявив – установа потребує негайного ремонту.

Як повідомляє керівництво медичної установи, у них проблеми з системою вентиляції, кондиціонування, з енергозбереженням і гігієнічним станом, що негативно впливає на процес одужання пацієнтів.

Керівництво закладу вже зверталося до Запорізької ОДА з проханням про допомогу, та результатів це не принесло.

“Будівля в центрі міста просто тріщить по швах!

Проектно-кошторисні документи для проведення ремонтних робіт чомусь не були включені до бюджетного питання на минулій сесії. Хоча до профільного департаменту облдержадміністрації документи були подані вчасно. Це означає, що у цій установі не розпочнуть ремонт, направлений на покращення умов лікування пацієнтів з усієї області”,- зазначив Марченко.

Для поліпшення стану наркодиспансеру з бюджету області необхідно виділити всього 500 тисяч гривень. Але облдержадміністрація гроші не поспішає виділяти.

“Фінансування пройшло повз проект, який необхідно втілити в життя негайно. Я буду піднімати це питання перед депутатським корпусом обласної ради, бо важливі комунальні заклади та установи обласної ради, які роблять реальні кроки для свого вдосконалення, мають отримувати підтримку обласної ради”,- резюмує Марченко.