Новини

Всі новини
2018-03-13

Жінки-актівістки отримали вітання та подарунки

За чашкою чаю пройшла зустріч мелітопольського депутата, секретаря міськради Максима Бельчева. За словами Максима Павловича, він прийшов привітати жінок-активісток нового Мелітополя від імені відразу трьох депутатів міської – Романа Романова, Олега Обрезанова і, звичайно, себе. Адже хто як не чоловіки, повинні піклуватися про прекрасну половину нашого міста.

– Від імені моїх колег-депутатів, бажаю, щоб ви були здорові і щасливі. Щоб на ваших обличчях завжди була весна. Щоб чоловіки про вас пам’ятали і радували не тільки в переддень 8 Березня, а згадували частіше, – побажав Максим Більчев.

У затишній і теплій компанії, жінки ділилися з депутатом своїми враженнями про виконану роботу команди Романа Романова. Адже протягом цього року було багато виконано обіцянок. Деякі ще залишаються не реалізовані, але вже в планах на 2018 рік.

По завершенню зустрічі Максим Більчев подарував прекрасним дамам квіти і пообіцяв, що це не остання така зустріч і він сподівається на подальшу співпрацю.

– А ви в свою чергу можете розраховувати на нас і якщо щось потрібно, то ми прийдемо на допомогу. Адже разом ми – сила, – додали активістки.