Новини

Всі новини
2018-07-13

“Запорізькі вогнетривники, ви – привід для гордості запоріжців”, – Владислав Марченко

Кожен третій вогнетрив в Україні виробляється в Запоріжжі, розповів заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко. Напередодні Дня металурга та гірника він привітав робітників ПрАТ “Вогнетрив” з професійним святом від голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради.
Генеральний директор ПрАТ «Вогнетрив» Серій Гоман на урочистому заході з приводу свята наголосив, що «Вогнетрив» розвиває не тільки підприємство, а й район та місто, проводячи масові заходи та реалізуючи соціальні проекти.
«Вогнетрив» сьогодні такий, який він є завдяки його працівникам. Окрема вдячність ветеранам, які створили міцні передумови розвитку заводу. Кожному бажаю людського щастя, вірних друзів, сімейного затишку та злагоди, – поздоровив зі святом Сергій Гоман.
Владислав Марченко відзначив якість та яскравість художніх номерів концертної програми, влаштованої силами БК «Молодіжний», у якому й проводився захід.
Ви – круті! За рахунок ваших податків розвивається місто, покращуються інфраструктура, лікарні, садочки, освітні заклади, минулого року склали 15 млн гривень. Це все – ваша заслуга. Показники вашої роботи – привід пишатися вами, вогнетривники, – сказав заступник голови облради та побажав здоров’я, наснаги й подальших успіхів працівникам вогнетривного заводу.