Новини

Всі новини
2017-02-04

Юридична допомога: Запорізьким пенсіонерам безкоштовно перераховують пенсії

 

У Запоріжжі вже два роки успішно функціонує програма від «Об’єднання «Самопоміч» «Громадська приймальня».

У рамках даної  програми,  щопонеділка експерт з пенсійних питань проводить безкоштовний перерахунок пенсійних виплат. За два роки роботи  до приймальні звернулося понад 2 000 пенсіонерів, яким вже надали кваліфіковану допомогу.

«Безкоштовна юридична допомога дає можливість не лише збільшити розмір пенсії, а й позбавити пенсіонера відчуття несправедливого розрахунку пенсії, що ми, на жаль, спостерігаємо у більшості пенсіонерів. Зазначу, що  рівень довіри до ПФУ (Пенсійний фонд України –ред.) у частині справедливого розрахунку пенсій дуже низький»,- коментує керівник громадської приймальні «Об’єднання «Самопоміч» Євген Нагорний.

За час роботи програми з’ясувалося, що пенсіонерам дуже часто не доплачують гроші. Виходячи з даних, які фіксує запорізький осередок партії, середня сума недоплачених коштів сягає щонайменше 350 грн на місяць.

«Після ретельної перевірки пенсії і аргументованого роз’яснення, що її розрахунок проведено відповідно до чинного законодавства, як свідчить практика, пенсіонери психологічно заспокоюються та живуть спокійніше, тим самим зберігають свою душевну рівновагу і, як наслідок, здоров’я», – зазначає волонтер, експерт з пенсійних питань, який безпосередньо і здійснює перерахунок пенсійних нарахувань Віктор Богданов.