Новини

Всі новини
2017-06-25

«Якщо впаде Львів – впаде місцеве самоврядування в Україні», – Олег Березюк

“Львів встав на свій захист”

Під час загальноміського віче до львів’ян звернувся голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, який протягом семи діб голодував під стінами Адміністрації Президента проти свавілля влади, яка організувала понад річну сміттєву облогу Львова.

“Львів для мене є рідним містом, а для української держави – символом свободи і волі. Напад на Львів – це напад на українську силу і волю. Якщо впаде Львів – впаде місцеве самоврядування в Україні, бо він є його символом – єдиним успіхом публічного демократичного управління в країні.

Львів’ян підтримує вся країна, але ніхто нас не захистить, окрім нас самих. Наша сила – в нас самих. Ми збережемо країну лише тоді, коли Львів буде сильним. Бо Львів – це сила традиції. Хто, як не Львів, береже традиції? Сила людей – у вірі в Бога. Хто, як не Львів, показує те, як він це робить щирою душею? Сила людей – у державі. Хто, як не Львів, перший кидається на допомогу і порятунок цієї держави?

Сміття – це куля, якою віковічний ворог – Російська імперія – вбиває Україну.

Я в Києві прийшов перед Адміністрацію Президента не голодувати за чи проти сміття. Я прийшов протестувати своїм голодним протестом проти знущання над людиною, знущання над львів’янином, який зберіг в Україні традицію, який зберіг віру в Бога, який зберіг і розвиває державу Україна», – зазначив Олег Березюк.

Він також наголосив на тому, що саме через успішність Львова проти міста сьогодні і чиниться такий спротив.

Відкупитись, щоб не потонути у смітті: як у Львова вимагають гроші в обмін на вивіз небезпечного непотребу? Історія шантажу та маніпуляцій – у нашому сюжеті. Діліться з друзями, підтримайте Львів!

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" op zaterdag 24 juni 2017

«Десятки розмов із прем’єр-міністром країни, дві розмови з Президентом. І тотальна ігнорація людей! Так не робиться. Коли державний діяч є на чолі української держави, він повинен поважати українців. Але політична конкуренція робить з людей тварин. І вони садистично знущаються над нами, щоб показати країні, що ми нічого не варті. Тому мусимо пам’ятати – ніхто нас не захистить, якщо не ми самі!»

Наостанок виступу голова фракції «Самопоміч» закликав львів’ян розпочати роздільний збір та сортування відходів вдома і привчати до цього дітей: «Я також недавно почав це робити. Окремо – пластик, окремо – папір. Це – мій вклад у розблокування міста Львова. Я хочу, щоб ми цьому вчили наших дітей – це неважко. Треба змінити свої стереотипи. Прошу вас – робіть, стійте, будьте українцями і львів’янами, бо від Львова залежить це майбутнє».

Львів встав на свій захист!Понад 5 тисяч львів’ян прийшли сьогодні на площу Ринок у Львові на загальноміське віче.Деталі – http://bit.ly/2sb3lhD

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" op zondag 25 juni 2017