2017-04-27

Як у міській раді блокують важливі для громади Запоріжжя проекти рішень

На 16-му пленарному засіданні Запорізької міськради депутатська більшість принципово не проголосувала За ініціативу “Самопомочі” щодо передачі газових мереж на баланс міста.

Депутати “Опоблоку”, “Нової політики” та “Нашого краю” не підтримали проект, саме тому – рішення не було прийнято.

Повернення газових мереж місту робиться заради недопущення необґрунтованого та безпідставного безоплатного використання майна (підвідної газової мережі –ред.) територіальної громади та з метою ефективного їх використання в інтересах мешканців міста. 

“Складається таке враження, що депутатській більшості важливо лише пропіаритися з популістськими виступами перед камерами, а робити реально корисні для громади міста речі – нікого не цікавить!”,-  на сесії Запорізької міської ради ситуацію прокоментував депутат від “Самопомочі” (ініціаторів проекту -ред.) Олег Германюк.

Зазначимо, проект передбачав створення спеціальної комісії для з’ясування обставин переходу права власності на газорозподільні мережі міста. Згодом комісія мала б сприяти їх поверненню у комунальну власність.

Нагадаємо, на пленарному засіданні фракція «Самопомочі» запропонувала повернути територіальній громаді міста Запоріжжя та передати на позабалансовий облік Департаменту ЖКГ Запорізької міської ради майно підвідної газової мережі.

Що важливо, зараз основним постачальником природного газу для побутових потреб в Запоріжжі є ПАТ “Запоріжгаз”. Воно належить на 25% НАК “Нафтогаз України” та на 65% офшорним компаніям. 

Результати голосування за проект “Самопомочі” щодо передачі газових мереж місту: