2017-05-11

Владислав Марченко: “Українці пройшли довгий та тернистий шлях перейняття європейських цінностей”

Керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Самопоміч», заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко взяв участь в урочистому відкритті Днів Європи в Україні.

Традиційно на найвищому флагштокові у країні на о.Хортиця підняли прапор Європейського Союзу.

Варто зазначити, сьогодні, 11 травня, Рада ЄС ухвалила остаточне рішення про надання безвізу для України. А це означає, що для нашої країни починається нове європейське майбутнє.

Владислав Марченко відзначив, що українці пройшли довгий та тернистий шлях перейняття європейських цінностей: “Ми подолали великий шлях реформ для можливості бути на рівних з передовими країнами світу, але попереду нас чекає ще багато роботи. За останні роки ми здобули країну, яка рухається чітко до Європи і має бажання інтегруватися до європейських цінностей”.

Владислав Марченко на урочистому відкритті Днів Європи в Україні

Владислав Марченко на урочистому відкритті Днів #Європи в Україні Керівник Запорізької обласної організації політичної партії #Самопоміч, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко взяв участь в урочистому відкритті Днів Європи в #Україні.Владислав Марченко відзначив, що українці пройшли довгий та тернистий шлях перейняття #європейських цінностей: “Ми подолали великий шлях реформ для можливості бути на рівних з передовими країнами світу, але попереду нас чекає ще багато роботи. За останні роки ми здобули країну, яка рухається чітко до Європи і має бажання інтегруватися до європейських цінностей”.

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op donderdag 11 mei 2017

 Зазначимо, прапор Європейського Союзу розміром 4х6 м, який підняли на висоту 90 м над рівнем Дніпра, символізує народи Європи в колі і є знаком єдності на тлі блакитного неба Західного світу.

У рішенні Комітету міністрів Ради Європи від 9 грудня 1955 р. зазначено, що 12 зірок символізують досконалість й повноту та, як дванадцять знаків зодіаку, представляють весь Всесвіт, так дванадцять золотих зірок представляють всі народи Європи, і ті, які все ще не можуть брати участі у побудові Європи в єдності і мирі.