Новини

Всі новини
2018-05-14

Владислав Марченко: «Розвитку спорту – бути!»

Підтримка спорту – один з постійних напрямків у роботі Владислава Марченка. Як заступник голови облради, віце-президент міської федерації з боксу Владислав Марченко провів два заходи, важливі для розвитку фізичної культури та спорту у Запорізькій області.

Так, в обласній раді провели круглий стіл щодо підтримки боксу и спортсменів, а також вручили нагороду активісту «Самопомочі», очільнику мелітопольскої компанди з флорболу «Скала» Олександру Семенюку.

Заступник голови облради зауважив, що обласна рада підтримує спортсменів області, виділяючи кошти з обласного бюджету. Крім того, Владислав Марченко запропонував внести зміни до програми розвитку спорту в регіоні, щоб відобразити усі проблеми спортсменів, з якими вони стикаються.

– Ми постійно спілкуємось з профільним управлінням облдержадміністрації стосовно необхідності враховувати реальні потреби спортсменів в програмах, які затверджують депутати облради. З програм, які спрямовані на розвиток молоді, не мають «знімати» фінансування. Молодь, яка нічим не займається, – втрачена молодь. Додаткова підтримка спортсменів минулого року стала можливою частково завдяки депутатському фонду, адже це стало можливістю направити частину коштів на нагальні потреби. Та це не вирішує проблему фінансування галузі на постійній основі. Який я бачу вихід? Давайте зберемось робочою групою, розробимо конкретні заходи, необхідні спортсменам та тренерам, та винесемо ці зміни на розгляд депутатам на сесію, – запропонував Владислав Марченко.

Від спортсменів виступив Дмитро Замотаєв, який відзначив, що за останні роки підтримка покращилась. Питання подальшого розвитку спорту будуть опрацьовані у робочій групі.

Окрім фінансування, шанування спортсменів – також значний внесок у розвиток спорту. Так, Олександр Семенюк вже десять років керує командою з флорболу у Мелітополі. За ці роки жіноча та чоловіча команди декілька разів ставали чемпіонами країни, вигравали кубок України і навіть стали призерами європейського чемпіонату. За свої заслуги Олександр Семенюк отримав орден за заслуги перед Запорізьким краєм.