Новини

Всі новини
2017-10-09

Владислав Марченко: «Робота кадрової комісії довела свою ефективність»

На засіданні сесії Запорізької обласної ради депутати прийняли низку кадрових рішень, після чого відмінили положення про кадрову комісію. Заступник голови облради, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Владислав Марченко наголосив, що злагоджена робота депутатів щодо призначень – результат роботи кадрової комісії.

«Люди пройшли відкритий конкурс, співбесіду з комісією, прийшли на сесію. І ми побачили, що жодного запитання або зауваження до цих кандидатів не було. Це говорить про те, що кадрова комісія працювала якісно, ефективно та законно. За період своєї роботи, кадрова комісія пройшла не одну судову інстанцію. Усі суди зазначили, що це кадрове положення захищає інтереси комунальних закладів та установ», – заявив Владислав Марченко.

Також заступник голови облради розповів, що положення про призначення через кадрові комісії вже впроваджується у деяких галузях:

«Наразі в профільних міністерствах соціальної політики, освіти, культурі і на виході – в медицині, – є типові положення, в яких прописаний той же самий конкурс, який ми робили. Ми майже нічого не втрачаємо, бо буде майже так само. Саме головне, що сьогодні ми не повернулися до того порядку, який писався за часів Януковича, де все можна було купити по прайсу. І це – головна перемога у кадровому питанні».