2017-06-01

Владислав Марченко на пленарному засіданні розповів про тиск та політичні переслідування з боку провладних структур

Сьогодні, 1 червня, розпочала роботу дванадцята сесія Запорізької обласної ради депутатів сьомого скликання. 

На пленарному засіданні керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко розповів про тиск та політичні переслідування з боку провладних структур.

Нещодавно з Владиславом стався черговий негативний інцидент.

16 травня районний суд Запоріжжя постановив про закриття адміністративного провадження стосовно Владислава.

Найцікавіше, провадження закрили у зв’язку з відсутністю складу правопорушення. Одразу після цього, в цей же день, представники Національної поліції України вручили чиновнику наступний адмінпротокол, тепер за несвоєчасну подачу змін в декларації.  Що важливо, юристи, фахівці в області права вважають, що вручення протоколу чиновнику є абсолютно безпідставним.

Виступ з сесійної зали:

Владислав Марченко про політичні переслідування

На пленарному засіданні керівник Запорізької обласної організації політичної партії Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко розповів про політичні #переслідування та тиск, який провладні структури чинять на нього.Зазначимо, нещодавно з Владиславом стався черговий негативний інцидент. 16 травня суд постановив про закриття адміністративного #провадження стосовно Марченка. Найцікавіше, провадження закрили у зв’язку з відсутністю складу правопорушення. Одразу після цього (в цей же день -ред.), представники Національної #поліції України вручили чиновнику наступний #адмінпротокол, тепер за несвоєчасну подачу змін в декларації. “Ми живемо у країні, де судове право працює проти нас самих, і це стосується кожного, хто сидить у цьому залі. На жаль, якщо ти працюєш у #політиці, ти маєш бути готовим до #провокацій, переслідувань і тиску. Тим більше зараз, коли в нашій державі триває #війна. У цей час ми маємо бути єдині як ніколи! Найголовніше – завжди залишатися чесним із самим собою і працювати на користь своєї #країни, а не олігархів”,- зазначає Владислав Марченко.Vladimir Redka Страница Владислав Марченко Женя Нагорный Ирина Максимова (Irina Maksimova) Елена Климченко (Elena Klimchenko) Дарія Трюхан (Dariia Triukhan) Анна Мануйлова Mark Marchenko Victor Prit Олег Германюк Андрій Маляренко Елена Галкина

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op donderdag 1 juni 2017

“Ми живемо у країні, де право застосування силових структур працює проти нас самих, і це стосується кожного, хто сидить у цьому залі. Адже, якщо ти працюєш у політиці, ти маєш бути готовим до провокацій, переслідувань і тиску. Тим більше зараз, коли в нашій державі триває війна. У цей час ми маємо бути єдині як ніколи! Найголовніше – завжди залишатися чесним із самим собою і працювати на користь своєї країни, а не олігархів”,- зазначає Владислав Марченко

Зазначимо, протягом останнього часу репресії з боку провладних структур проти “Самопомочі” досягли своєї критичної точки. Через принциповість політичної сили та небажання інших відходити від корупційних схем, «Самопоміч» відчуває сильний тиск. Львів, Київ, Луцьк, Житомир, Харків, Запоріжжя – на представників партії тиснуть по всій Україні.

Політичне переслідування Владислава Марченка

Протягом останнього часу політичні переслідування партії "Самопоміч" досягли критичної точки!Через принциповість нашої політичної сили та небажання інших відходити від корупційних схем, «Самопоміч» відчуває сильний тиск. Львів, Київ, Луцьк, Житомир, Харків, Запоріжжя – на представників Об’єднання тиснуть по всій Україні. Черговий "інцидент" стався сьогодні, 16 травня, з керівником Запорізької обласної організації політичної партії “Об’єднання #Самопоміч Владиславом МарченкомVictor Prit Олег Германюк Mark Marchenko Олег Королев (Oleg Korolyov) Vladimir Redka Женя Нагорный Дарія Трюхан (Dariia Triukhan) Анна Мануйлова Елена Климченко (Elena Klimchenko) Андрій Маляренко

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op dinsdag 16 mei 2017

Нагадаємо, нещодавно до Запоріжжя приїжджав очільник “Самопомочі”, міський голова Львова Андрій Садовий аби підтримати місцеву команду.

Садовий повідомив, що представники партії відчувають тиск через те, що партія робить правильні для України речі.

“Я маю великі хвилювання за переслідування, які ведуться проти членів нашої партії. Це – недопустимі речі після Революції Гідності. На жаль, зараз в українській політиці ти повинен бути готовим до того, що тебе завтра можуть арештувати і кинути за грати”,- коментує голова “Самопомочі” Андрій Садовий.