Новини

Всі новини
2018-04-13

Віктор Пріт: зелений сквер замість паркану та смітника – це перемога проактивної громади

Завдяки небайдужим мешканцям та активній позиції Пріт Віктора, депутата міської ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» в Комунарському районі нарешті демонтували паркан, який «охороняв» занедбану та засмічену територію.

Місцева влада після 30 років «відписок» та “відмовок” пообіцяла мешканцям зелений сквер на місці бетонного паркану і відновлення захаращеної території.
Декілька років поспіль безрезультатно мешканці будинків № 106 та 110 по вул. Космічній зверталися до місцевої влади щодо знесення безхазяйного паркану навколо занедбаної території. Бетонний паркан звели ще у далеких 80-х роках, пізніше – у 2006 році землю віддали в оренду під будівництво компанії ТОВ «Арсенал-Резерв». З того часу на території за парканом замість будівельників постійно збиралися безхатченки, скидали будівельне сміття та захаращували непотребом. У 2015 році договір оренди було розірвано, землю повернуто у власність громади, проте паркан, як рухоме майно – залишився «безхазяйним». З 2017 року до активних мешканців долучився депутат Віктор Пріт, який постійно направляв звернення та пропозиції щодо вирішення питання, тримав ситуацію на контролі, організував збір підписів, намагаючись вирішити ситуацією разом з громадою.


Місцеві чиновники в свою чергу посилалися на законодавчу неврегульованність питання визначення нерухомого майна безхазяйним і на чисельні запити та прохання демонтувати паркан відповідали – «знесення паркану неможливе».


Тільки після особистої зустрічі депутата Пріт Віктора з міським головою Володимиром Буряком – питання нарешті зрушило з місця.


На днях на території з’явилася техніка компанії ТОВ «Арсенал-Резерв», яка демонтувала паркан. Мешканці району висловили слова подяки депутату Пріт Віктору, який допоміг звільнити територію від сміття та паркану, з метою подальшої організації місця відпочинку для дітей, дорослих та особливо людей похилого віку.