Новини

Всі новини
2018-04-25

Від слів до діла: депутати закликають купити пересувну екологічну лабораторію

Другий рік триває вирішення питання закупівлі обладнання для моніторингу стану навколишнього середовища.

На поточній 28-ій сесії депутати знову розглянуть два проекти рішення щодо виділення коштів на фінансування пересувної лабораторії з моніторингу довкілля. Одне рішення підготовлене депутатами чотирьох фракцій «Самопоміч», «УКРОП», «Солідарність» та «ВО «Батьківщина»,  інше – Віктором Прітом, депутатом від «Об’єднання Самопоміч», який є ініціатором відповідної програми про пересувну лабораторію.

Згідно рішення пропонується зняти частину коштів з фінансування запланованого на придбання 50 автобусів в лізинг для КП «Запоріжелектротранс». Запланована сума на придбання транспорту складає близько 65 млн.грн, а вартість пересувної лабораторії 6 млн.грн.

За словами заступника голови міської ради Сергія Мішка, автобуси планують придбати до лютого 2019 року. Зважаючи на довгостроковість цієї перспективи, депутати розглядають можливість вивільнення частини коштів на придбання лабораторії, тендер на закупівлю якої необхідно оголосити за 7-8 місяців до кінця фінансового року.

Нагадаємо в минулому році кошти на лабораторію були виділені в кінці серпня і тендер не відбувся за відсутністю тендерних пропозицій від компаній-виробників, за браком часу необхідного  на виготовлення обладнання.