Новини

Всі новини
2018-11-27

Вбивством у пансіонаті для літніх людей зацікавилися депутати обларади

Резонансне вбивство мешканця геріатричного пансіонату вивчають депутати обласної ради. Досліджувати роботу закладу та умови проживання буде тимчасова контрольна комісія обласної ради, яку очолює Владислав Марченко.

Шокуючий випадок – вбивство мешканця у геріатричному пансіонаті – розглядали сьогодні на засіданні спеціальної комісії, – розповів Владислав Марченко. – Взагалі ситуація вкрай важка та відносини між дорослими людьми, що живуть на одній території, напружені, а важелів врегулювання немає.

Очільник «Самопомочі» зазначив, що вбивство чоловіка – лише показник проблеми, яка є в усіх відповідних закладах.

Цей пансіонат є домівкою для жінок та чоловіків як літнього віку, так і більш молодших осіб з особливими потребами, – розповів Владислав Марченко. – Найстаршій мешканці – 101 рік, а наймолодшому – 26 років. До того ж, в закладі мешкають люди, які у минулому перебували у місцях позбавлення волі. Випадки трапляються різні, наприклад – організоване жебракування. Але механізмів боротьби майже немає. У таких нелегких обставинах доводиться жити.

Комісією вже напрацьовані напрямки подальшої роботи, повідомив депутат. Виїзне засідання відбудеться вже цього тижня: «Перш за все хочемо особисто поспілкуватися з мешканцями пансіонату, побачити умови проживання. Вважаю, що у таких питаннях необхідна зваженість та врахування інтересів більшості мешканців», – зазначив Марченко.