2017-08-08

В Запоріжжі депутати ділилися досвідом розподілу фондів

Сьогодні, восьмого серпня, в Агентстві регіональних ініціатив пройшла конференція, присвячена темі розподілу коштів з депутатських фондів.

Депутатський фонд кожного депутата Запорізької міської ради в цьому році було збільшено до 700 тисяч гривень. Це кошти, які в разі потреби виділяються у вигляді термінової соціальної допомоги в окрузі.

В заході взяв участь депутат міської ради, керівник Запорізької міської організації політичної партії “Самопоміч” Олег Корольов.

“До розподілу депутатського фонду треба підійти з іншого боку. Якщо розподіляти кошти трохи туди, трохи туди, жодна з проблем не буде вирішина комплексно. В результаті ми залишимось з тим, з чим прийшли. Потрібно вибирати один напрямок і в ньому працювати. Такий принцип допоможе вирішувати проблеми більш поглиблено.

Наприклад, установка в будинках індивідуальних теплових пунктів. Різницю мешканці міста відчують приблизно через рік, коли отримають платіжки і зрівняють іх з сусідами»,- резюмує Олег Корольов.

Зазначимо, тепловий пункт – це спеціально обладнане приміщення, із якого здійснюється керування місцевими системами теплоспоживання (опаленням, гарячим водопостачанням, вентиляцією, технологічним навантаженням).

Індивідуальний тепловий пункт використовується для обслуговування одного споживача (будівлі або її частини).