Новини

Всі новини
2017-09-22

В Токмаку до Дня міста провели велопробіг за здоровий спосіб життя

З нагоди Дня міста в Токмаку проведено велопробіг. Ініціатором спортивного заходу став Центр розвитку молодіжних ініціатив, до керівництва якого входить і депутат від «Самопомочі» Владислав Мікша.

Колона, яка складалася з кількох десятків учнів шкіл міста та дорослих, проїхала більше двадцяти кілометрів по історичним та пам’ятним місцям Токмаччини. Захід відбувся в рамках проекту по активізації шкільного самоврядування, над яким наразі активно працює Центр розвитку молодіжних ініціатив. Владислав разом з іншими депутатами міської ради та учнями ЗОШ №5 та 6 впродовж декількох місяців працювали над підготовкою до велопробігу.

Маршрут був розроблений спільно з міським краєзнавчим музеєм. Старший науковий співробітник музею Людмила Сухорукова разом з учасниками велопробігу відвідала кожну точку маршруту і розповіла про історичні моменти, пов’язані з цими місцями. Тож учасники заходу мали чудову можливість більше дізнатись про історію рідного краю.

Приємним бонусом веломарафону були чудові краєвиди та запашний куліш, яким школярі та дорослі смакували на березі річки. За словами організатора спортивного заходу, депутата від «Самопомочі» Владислава Мікші основною метою велопробігу була популяризація серед молоді міста здорового способу життя. На його думку, саме заняття спортом – один з найкращих інструментів для такої пропаганди. І це він доводить на власному прикладі, Владислав вже не перший рік активно підтримує токмацьких спортсменів. Він є одним з організаторів місцевої федерації волейболу, яка постійно проводить турніри серед молоді. Після завершення веломарафону, учасники висловили бажання наступного року взяти участь у подібному заході.