Новини

Всі новини
2017-07-04

В Енергодарі триває акція “Самопомочі” з перевірки крові на цукор

У місті Енергодар з 3-го по 5-те липня на базі місцевої поліклініки проходить медична акція з вимірювання рівня цукру в крові.

Аби взяти участь в акції не треба ані направлень лікаря, ані допоміжного приладдя (на кшталт скарифікатору чи спирту для проведення аналізу -ред), пацієнтам треба лише прийти з 7 до 9 години ранку.

Дослідження проводиться експрес-методом — це значить, що всього за декілька секунд можна отримати достовірний результат.

В перший день перевірити рівень цукру в крові прийшло понад 30 осіб — переважно люди пенсійного віку. Деякі не очікували, що у них є проблема. Так, один з пацієнтів взагалі вперше в житті здавав кров на цукор, а результат перевищив норму в два рази.

Організатором заходу виступила Енергодарська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, підвищений рівень цукру (глюкози -ред.) є небезпечним сигналом для людини й свідчить про розвиток деяких захворювань, дуже важливо вчасно дізнатися причину підвищення і почати своєчасне лікування.

Для цього дуже важливо контролювати рівень цукру і здавати своєчасно аналіз крові, який покаже чи є відхилення.

фото з заходу

Зазначимо, проект спрямований на підвищення поінформованості населення про цукровий діабет, про фактори ризику та заходи профілактики небезпечної хвороби.