Новини

Всі новини
2018-02-20

Упорядкована територія – для комфорту мешканців та школи

Школа біля будинку стала проблемою для місцевих мешканців у Південному мікрорайоні. Прибудинкову територію використовують для під’їзду до школи, проте упорядкованої дороги там немає. Вирішити проблему з благоустрою збираються депутати «Самопомочі».
Днями депутати міської ради Дарія Трюхан та Олег Германюк, а також помічники депутата обласної ради Ірини Максимової зустрілися з мешканцями будинків та батьками учнів школи №107. Через автомобільний транспорт прибудинкова територія перетворилася на пустир. Більше того, через нерівності поверхні після дощу майданчик перетворюється на калюжу. Щоб запобігти цьому у подальшому, необхідно провести благоустрій території, до школи зробити упорядкований підхід – розширити тротуар, приховати люки. Також за побажаннями батьків необхідно встановити освітлення, бо впродовж усього підходу немає жодного ліхтаря.

«Ми передамо побажання батьків та мешканців до керівництва міста та будемо тримати на контролі благоустрій цієї території. Необхідно, щоб розташування школи не заподіювало незручностей мешканцям, проте і для батьків та учнів підхід до школи повинен бути комфортним», – вважає депутат Дарія Трюхан.

Депутат Олег Германюк також зазначив, що упорядкування підходу допоможе вирішити проблему утворення калюж та у подальшому прибудинкову територію можна благоустроїти із урахувань потреб мешканців – з зеленими насадженнями, лавочками та майданчиком.