Новини

Всі новини
2018-03-12

У запорізькій лікарні регулярно оновлюють меблі

У Запорізькій дитячій клінічній лікарні №1 лікуються діти з чотирьох районів міста. Постійно у закладі перебуває 150 дітей і майже стільки ж батьків, тому умови для їхнього одужання повинні бути відповідними.

Обладнання та досвід лікарів дозволяє лікувати дітей з другого дня народження. Тут є відділення патології новонароджених: «Якщо дитина своєчасно потрапила до нашого відділення, то отримає необхідне лікування, щоб її проблеми зі здоров’ям не повернулися знову», – розповіла головний лікар Валентина Ліхачова.

У закладі є усе необхідне для того, щоб пацієнтам та батькам було зручно. У відділені для дітей молодшого віку, ванночки для купання у кожній палаті. Біля умивальників – рідке мило та розчин для дезінфекції. «На гігієні економити неможна», – коментує головний лікар.

Наприкінці минулого року лікарня закупила нові меблі та м’який інвентар. Гроші на ці потреби було виділено депутатом обласної ради від «Самопомочі» Іриною Максимовою.

«Ми намагалися розподілити ці гроші як найбільш раціонально, – розповіла Валентина Лихачова. – Ми купили 40 ліжок високої якості, матраци та наматрацники з сучасних матеріалів. На перший погляд це здається не важливим, проте це лише на перший та непрофесійний погляд. Якісні наматрацники – це комфорт та безпека для дітей та батьків».

Дійсно, нові наматрацники на дотик – більш м’які та теплі. За словами робітників, обробляти їх дезінфікуючими засобами легше.

«Вони м’якіші, тепліші на дотик і, що головне, зручні для швидкої санітарної обробки, – розповіла Ірина Максимова. – Головний лікар показала нам палати, у яких встановлено обнови. Проте варто зазначити, що завдяки керівництву, усі палати виглядають охайно та комфортно – вже не зустрінеш старих меблів або відсутнього ремонту. Перевірили і санвузли – чисті та теж відремонтовані. У палатах для малюків встановлено окремі ванночки для купання. Усі батьки погодяться зі мною, що окрім лікування важливі й умови, у яких дитина вимушена жити тиждень або й більше».

У планах й подальше оновлення меблів. В цьому році депутат планує зробити ще один внесок до оновлення – закупити сучасні багатофункціональні ліжка для немовлят. Такі ліжка допоможуть немовлятам зручно проходити лікування, а медичним працівникам – надавати лікування.

«Ця лікарня – рідний дім для усіх нас, і таким ми намагаємося його зробити для наших пацієнтів – на період їхнього лікування, – зазначила головний лікар. – Якщо дітям буде комфортно у стаціонарі, ми забезпечимо правильну, своєчасну реабілітацію. Затримувати їх ніхто не буде, проте мати не повинна забирати дитину з лікарні тільки через те, що там немає відповідних умов. Те, що ви бачите у лікарні, результат щоденної праці. В нас є ще потреби з меблів, хоча в цілому лікарня укомплектована добре. Лікування дітей – це обличчя міської влади».