Новини

Всі новини
2018-03-26

У міськлікарню завезли ліжка-трансформери

До лікарні №2 передали гуманітарну допомогу постійні помічники – Благодійні фонди Романа Романова та “Маріам”. За словами представника одного з фондів – депутата міськради Олександра Семенюка, це допомога не перша і не остання.

– Дружба двох фондів Романа Романова та “Маріам”, які опікуються і піклуються нашими міськими медичними закладами, існує давно. Я впевнений, що те, що сьогодні було передано в ужиток даного медзакладу – позначиться на обслуговуванні населення Мелітополя і допоможе хворим, у важкі ситуації, відчувати себе комфортно, – сказав депутат.

У 2017 році благодійники вже привозили подібний вантаж до міськлікарні №2. Таже як і того разу, меблі приїхала з Німеччини, від постійних донорів – Елізабет і її команди.

– Це не перша лікарня, яка отримує меблі з Німеччини та радує, що наші друзі почали надсилати гуманітарні вантажі не один раз на рік, а два. Це дозволяє нам охопити більшу кількість міських лікувальних установ, – розповів директор “Маріам” Володимир Грицаєнко. – На цей раз ми привезли з 8 багатофункціональних ліжок, матраців і тумбочок, а також холодильник. В принципі те, що нам замовляли керівники лікарні та неврологічного відділення. Хочу висловити подяку БФ Романа Романова, за постійну фінансову допомогу нашій організації. Мало хто знає, що розмитнення, транспортування і оренда складів – це великі гроші, які ми б не подужали без підтримки Романа Вікторовича.

Головлікар лікарні № 2 Анатолій Покровенко, розповів куди буде спрямована ця меблі.

– Допомога, яка сьогодні передана в розпорядження лікарні має особливе значення. Оскільки вона призначена для важкої категорії хворих. Головним чином це люди, які перенесли мозковий інсульт і потребують спеціального догляду, – розповів головний лікар. – Я поясню, що ліжка-трансформується допомагають без проблем пересувати пацієнта, щоб у нього не утворилися пролежні і, таким чином, не погіршити стан людини. Тому від імені співробітників лікарні і пацієнтів хочемо подякувати нашим спонсорам. Сподіваємося на подальшу співпрацю.