Новини

Всі новини
2018-05-21

У Мелітополі гонщики влаштували екстремальний заїзд

В Мелітополі за підтримки депутата від “Самопомочі” Романа Романова відбулися змагання з “Ендуро-Крос” на Кубок Торгової марки “Мирненська” за підтримки БФ Романа Романова. Змагання проводилися у двох класах – LIGHT і HARD. За словами організатора перегонів, змагання проходили в Україні вперше.

– Такого ще в нашій країні не було. Гонки на швидкість з перешкодами, де на шляху зустрічалися колеса, подіуми і навіть річка – складні змагання, але дуже видовищні, – розповів Антон Чорний.

Підтримати та повболівати за мелітопольців прийшли представники міської влади в особі Івана Федорова, а також секретар міськради Максим Більче і команда Романа Романова, на чолі з Романом Вікторовичем. Відзначимо, що фонд Романова заснував грошові премії призерам і переможцям змагань.

Подивитися на екстрим на трасі зібралося не мало городян. Людей не збентежив дощ, тому мелітопольці спостерігали за чемпіонатом до кінця. Відзначимо, що взяли участь в змаганнях 25 гонщиків, з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Дніпрорудного і Волновахи. Мелітополь представляв організатор чемпіонату – Антон Чорний.

Траса, яка протяжністю 1 км, була переповнена перешкодами. Крім крутих гірок, шин і колод, гонщикам довелося проїжджати і по річці Молочній, що тече під мостом. Таке дійство додала змагань непередбачуваності і підігріло інтерес глядачів.