Новини

Всі новини
2018-03-20

Токмацькі депутати – за оперативну допомогу громадянам

Депутати фракції «Самопоміч» в Токмацькій міській раді виступають за виділення 3 тисяч гривень до депутатських фондів. На їхню думку це дозволить надавати швидку допомогу громадянам.

Таке рішення було прийняте на засіданні фракції, в якому взяли участь голова Токмацької міської організації ПП «Об’єднання «Самопоміч» Віта Провандовська, депутати міської ради від «Самопомочі» Владислав Мікша і Володимир Куцериб, та юрист Сергій Новік. Присутні вийшли з пропозицією винести на найбілижчу сесію міської ради проект рішення про виділення коштів до депутатського фонду міської ради із розрахунку 3 тисячі гривень на квартал на кожного депутата.

«У січні цього року Токмацька міська рада прийняла програму сприяння виконанню повноважень депутатами міської ради на 2018-2020 роки, але в рамках цієї програми у депутатському фонді коштів немає. Тож пропозиція депутатів від «Самопомічі» допоможе народним обранцям більш оперативно реагувати на звернення громадян та надавати грошову допомогу тим, хто на неї потребує», – прокоментувала ініціативу депутатів Віта Провандовська.