Новини

Всі новини
2018-11-02

Справи заради дітей мотивують

 

«Умови для дітей – справа батьків» – на жаль, сьогодні це чутно майже у кожному навчальному закладі. Проте, не кожного разу батьки у змозі допомогти і потрібна підтримка. Про такий випадок у соцмережі розповів Андрій Бездольний.

У дитсадку, куди ходить дитина Андрія, виникла потреба у ремонті спалень. Проте, через брак можливостей в адміністрації закладу, батьки вирішили відремонтувати приміщення самостійно. Хоча батьківський комітет та вихователі справу схвалили та були готові до реалізації, Андрій вирішив звернутися по допомогу.

«Мені порадили звернутися до депутата міської ради Віктора Пріта, – розповів чоловік.– Підготував колективне звернення, зібрали в своїй групі підписи батьків, роздрукував фотографії стану приміщення і записався до депутата на прийом. Його помічник вислухав, подивився фото і пообіцяв про результати розгляду повідомити протягом двох тижнів. Рішення було позитивним, кошти на закупівлю матеріалів виділили з депутатського фонду, а з ремонтом вже розбиралися ми, батьки».

Спільними зусиллями спальні для дітей було відремонтовано. Окрім оновлення приміщення, приділили увагу і декорації стін, щоб зацікавити дітей. Батьки та діти результатом задоволені, каже Андрій і підсумовує: «Справи заради дітей мотивують».