Новини

Всі новини
2018-05-15

«Самопоміч» за чесні та прозорі вибори

Сьогодні в усіх містах України проходять мітинги проти виборів за законами Януковича.

“За такою системою у кожного кандидата є ціна, – зазначив під час виступу на мітингу очільник запорізької “Самопомочі” Владислав Марченко. – Нажаль, вибори зробить ні народ, а домовленності “зверху” між правлячими елітами. Ми вимагаємо зміни до законодавства, щоб перезавантажити політичну систему. Без цього не буде ніяких змін: існуюча система не може запустити жодну реформу. Неможливо казати про розвиток, якщо люди не зможуть обирати владу”.

Також Владислав Марченко нашадав, що обіцянка змінити виборче законодавства була надана ще у 2014 році, проте, змін не відбулося. Виступаючи на мітингу депутат міськради Олег Корольов нагадав, що демократичні зміни неможна зупиняти. Виборча система – один з показників прозорості.

“Ми з вами – рухаюча сила змін, – вважає Олег Корольов. – Неможна приватизувати державу, скупляючи голоси. Зміни вже почалися, і ми будемо вимагати їхнього продовження”.

В мітингу також взяли участь депутати обласної та міської ради Ірина Максимова, Дарія Трюхан, Віктор Пріт, Андрій Маляренко, активісти “Самопомочі”, Руху нових сил, Національного корпусу та інших громадських об’єднаннь.

Відповідне звернення до Верховної Ради України було зареестровано як проект рішення Запорізької обласної ради від фракції “Самопомочі”. Владислав Марченко виказав сподівання, що звернення буде підтримано, і вибори до Верховної Ради відбудуться за прозорим та чесним механізмом.