2017-12-22

Самопоміч: «Тиск влади тиранів набирає обертів»

Вдома і в робочому кабінеті заступника голови Запорізької обласної ради, голови Запорізького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Владислава Марченка відбулися обшуки, здійснені працівниками прокуратури та Служби безпеки. Також проводилися слідчі дії щодо керівника фракції у Запорізькій міській раді Дарії Трюхан.

Як повідомив адвокат, жодних офіційних документів із підставами для обшуків представники правоохоронних органів не пред’являли і офіційних звинувачень Владиславові Марченку поки що не висунуто.

Наразі він прямує до Харкова у супроводі оперуповноважених СБУ міста Київ. Ймовірно, там йому буде вручено повідомлення про підозру, а завтра відбудеться судове засідання для визначення запобіжного заходу. За інформацією осередку, Дарію Трюхан не затримано. «Репресії у цій країні набирають обертів!

Обшуки і затримання проводяться Харківською прокуратурою і Київським СБУ, які, вочевидь, напряму контролюються Адміністрацією Президента», – акцентує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.