Новини

Всі новини
2018-12-29

«Самопоміч» привітала зі святами літніх та маленьких запоріжців

Напередодні новорічних свят, депутат міської ради Олег Корольов провів ряд зустрічей із ветеранами Хортицького району. Також не оминув увагою депутат і дитячі центри творчості: із подарунками завитав та свята. Проте, окрім поздоровлень, обговорили актуальні питання та сформували плани на наступний рік.

Шкільному клубу «Супутник» Центру естетичного виховання Хортицького району Олег Корольов допомагає не перший рік:

«Переконаний, що діти повинні відчувати підтримку у розвитку своїх талантів не тільки від батьків. І дуже добре, якщо допомога та відзнака талантів є з боку місцевої влади та депутатського корпусу. Закликаю колег по сесійній залі не оминати увагою центри дитячої та юнацької творчості. Там займаються талановиті маленькі запоріжці, й від технічного оснащення та можливостей центрів залежить, у тому числі, наскільки вдалим буде їхній творчий шлях».

Проблеми літніх запоріжців також не залишились без уваги. Більшість з них стосується ЖКГ, медицини та соцзахисту.

«Отримав «накази» на наступний рік і ту частину, що у моїй компетенції, зобов’язуюсь виконати, – каже Олег Корольов. – Окрім побажань, люди висловлюють запитання, відповіді на які не знають де шукати. При цьому, жодна відповідь не є таємницею – здебільшого це роз’яснення механізмів отримання субсидій, пільг, нарахування та сплата за комунальні послуги та утримання будинку, тощо. Проте володіння такою інформацією допоможе розв’язати наболілі питання. Розуміючи це, намагаюся якомога більше спілкуватися з мешканцями, проводити особисті прийоми, надавати консультації. Переконаний, такий вид діяльності корисний і для мене, як депутата, так і для мешканців».