Новини

Всі новини
2017-06-23

“Самопоміч” взяла участь в публічній дискусії “Виборча реформа Challenge”

У Запоріжжі подискутували про вибори.

Вибори є способом формування вищих органів державної влади в демократичних державах. Для забезпечення прозорості їх проведення на законодавчому рівні встановлюються електоральні правила, які визначають тип виборчої системи, величину електорального порогу, межі виборчих округів,  правила підрахунку голосів тощо. В залежності від правил проведення виборів однаковий розподіл голосів може призвести до різного складу уряду.

22 червня в Запоріжжі відбулася публічна дискусія “Виборча реформа Challenge”. Захід був присвячений необхідності реформування виборчого законодавства.

Так, в дискусії взяв участь керівник Запорізької міської організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Олег Корольов.

Депутат наголошує на необхідності проведення реформи виборчого законодавства, можливого зменшення прохідного бар’єра голосів виборців для проходження партій у ВРУ, запровадження поняття “блок партій” та встановлення для нього іншого збільшеного порогу для можливості проходження у Парламент дрібних партій, що не можуть подолати прохідний бар’єр, через механізм об’єднання у блок партій, адже це надасть змогу представлення у ВРУ інтересів більш широкого кола виборців

Результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам України.