2017-05-18

“Самопоміч” проведе безкоштовні дводенні медичні навчання “Школа алергіка”

З 30 по 31 травня о 17:30  на базі клініки «ВИТАЦЕНТР» для Запорожців проведуть безкоштовний дводенний семінар з майстер-класом під назвою «Школа алергіка». 

У “Школі алергіка” розкажуть про те, як полегшити симптоми алергії, в яких випадках і які препарати використовувати. Всі гості дізнаються багато корисної інформації та зможуть поставити питання.

Заняття “Школи алергіка” пройдуть 30 – 31 травня з 17:30 до 19:30. Навчання проведе лікар-імунолог багатопрофільної лікарні “ВИТАЦЕНТР” Рибак Ігор Романович.

Навчання проходить за адресою вул. Сєдова, 3, у лікарні «ВИТАЦЕНТР», 1-й поверх стаціонарного корпусу, конференц-зал. Зупинка міського транспорту «Площа Фестивальна», а для маршрутного таксі №68 – «7-я медсанчастина».

  • 30 травня – тема: “Алергія”
  • 31 травня – тема: “Імунна система людини”

Щоб потрапити на семінари «Школи алергіка» необхідно попередньо записатися за телефоном (061) 289 07 05 або (097) 289 07 05.

Організаторами безкоштовних навчань виступили депутати “Самопомочі”: головний лікар клініки «ВИТАЦЕНТР», депутат Запорізької міської ради фракції «Самопоміч» Андрій Маляренко та голова комісії депутатського корпусу Запорізької обласної ради фракції «Самопоміч» Олена Клімченко.

Представники обласної та міської влади переконані, що стратегія «профілактика захворювань» – це надійний спосіб боротьби із серйозними захворюваннями Запорізького регіону.

«У силу складного екологічного стану у нашому місті, дуже важливою є своєчасна профілактика захворювань. Саме тому ми (Олена Климченко та Андрій Маляренко –ред.), як представники влади і працівники сфери охорони здоров’я, проводили та будемо проводити медичні заходи, щоб максимально проінформувати мешканців нашого міста про ризики алергічних захворювань”,- коментує організатор медичних семінарів, голова комісії депутатського корпусу Запорізької обласної ради фракції «Самопоміч» Олена Клімченко.

Зазначимо, алергія – це хвороба 21 сторіччя. Понад 30 % населення України потерпають від алергії, зокрема діти. Якщо у дитини своєчасно не встановити діагноз та не почати лікування, алергія призводить до таких наслідків, як розвиток астми.

Алергічні реакції залежать, по-перше, від клімату, а по-друге, від екологічної ситуації у населеному пункті. Статистика алергічних захворювань в Україні є невтішною: 90 % хворих на алергію ніколи не звертаються до алерголога, а від перших симптомів захворювання до постановки діагнозу проходить 3-5 років.

У Київському центрі клінічної імунології наголошують на залежності показників алергії від клімату. Найсильніше вона проявляється під час  спекотної та вітряної погоди, коли у повітрі найбільша концентрація пилку. А от дощі, навпаки, полегшують прояви хвороби.

Нагадаємо, для того, щоб потрапити на навчання треба попереднього записатися за телефоном (061) 289 07 05 або (097) 289 07 05