Новини

Всі новини
2018-03-21

«Самопоміч» проти економії на дітях

На чергову сесію міської ради пропонується зменшити фінансування програм освіти на 11,5 мільйонів гривен. Депутат міської ради Олена Галкіна жорстко розкритикувала відповідну пропозицію:

«В другий раз депутатів намагаються змусити голосувати проти дітей, залишати без фінансування школи та дитсадки. 11,5 мільйона це поточний ремонт аварійних дахів і комунікацій. На минулій сесії депутати не дали економити на дітях і не підтримали таке рішення. Тепер цей кричущий питання виноситься знову. Кожна цифра, яку пропонується прибрати з бюджету, – це благополуччя школи і садочка. Це капітальні, поточні ремонти та закупівля обладнання. Це безпека дітей – не хочуть фінансувати навіть кнопку екстреного виклику поліції».

Олена Галкіна розповіла, що за проектом рішення пропонується залишити зняти фінансування з капітальних ремонтів декількох шкіл. У той же час фінансується реконструкція пару «Дубовий гай»:

«Я розумію, що є дефіцит бюджету. Проте не ясно, як можна економити на дітях. Треба знайти інші способи економити на поточних ремонтах. Наприклад – реконструкція парку “Дубовий гай”, на яку планується виділити аж 38 мільйонів гривень».

Депутат разом із постійною комісією з гуманітарних питань зустрілись з міським головою Володимиром Буряком, щоб знайти інші шляхи для балансування бюджету.