Новини

Всі новини
2018-04-13

“Самопоміч” продовжує тримати на контролі реконструкцію дитячої полікліники у Південному мікрорайоні

Дитяча поліклініка Південного мікрорайону не працює вже більше півроку. Причина – проведення капітального ремонту. Приміщення 1988 року потребувало оновлення та заміни комунікацій. Фракція «Самопоміч» контролює перебіг робіт, бо усі маленькі мешканці вимушені відвідувати амбулаторію у Космічному мікрорайоні.

У приміщенні поліклініки розташовувалися кабінети сімейних лікарів та вузьких спеціалістів. Окремо, щоб уникнути контакту із хворими пацієнтами – приміщення лабораторії. Батьки послугами амбулаторії були задоволені, проте настав час робити капітальний ремонт. Планувалося оновити приміщення, замінити старі конструкції, стіни та підлоги, комунікації. Приміщення повинні були відповідати усім сучасним вимогам, щоб пацієнтам та медичним працівникам було комфортно. Восени, на початку реконструкції фракції «Самопоміч» перевірила перебіг робіт вперше. Тоді було виконано лише підготовчі роботи. Зараз вже є помітна різниця: зроблені нові перегородки, постелені підлоги, робиться підготовка під обробку стін.

 «Обсяг приміщення 620 квадратних метрів, капітальний ремонт не проводився з часу будівництва, – розповів виконавець робіт Станіслав Проневич. – Виконана заміна комунікацій водопостачання, каналізації, опалення. Проведено демонтаж застарілих перегородок та підлог. Вже змонтовані нові перегородки та підлога».

 Видно, що робота проведена чимала, проте зараз виникли труднощі за строками. У процесі робіт виявилося, що не усе необхідне до виконання враховано у проекті.

«Увесь цей час батьки з дітьми вимушені їхати до амбулаторії у Космічному мікрорайоні – розповів голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я Андрій Маляренко. – Велика частина робіт виконана, проте з’явилися роботи, які проектом передбачено не було. Вони здебільшого стосуються систем вентиляції та внутрішніх комунікацій. Без проведення експертизи неможливо спрогнозувати термін закінчення ремонту. Вважаю таку ситуацію неприпустимою. Цей об’єкт одним з найважливіших, які необхідно зробити цього року. Ми з колегами від «Самопомочі» будемо більш ретельно контролювати стан реконструкції. У найближчий час ми зустрінемось із проектантом, щоб зрозуміти реальні строки та суми для завершення робіт. Наша основне завдання – максимально швидко та якісно відкрити поліклініку для маленьких пацієнтів».

Голова фракції Дарія Трюхан наголосила, що не тільки як депутат, але й як мати обурена ситуацією. За її словами, фракція продовжить тримати хід робіт на контролі.

«Усі батьки Південного мікрорайону чекають на завершення ремонту дитячої поліклініки. Через таке недбале ставлення, батьки вимушені відводити своїх дітей до поліклініки у Космічному мікрорайоні невизначений час. Наша фракція продовжуватиме тримати на контролі перебіг робіт і обов’язково проведе зустріч з проектантом, щоб зрозуміти реальні термін відкриття поліклініки», – розповіла Дарія Трюхан.