Новини

Всі новини
2018-04-20

«Самопоміч» озеленює Токмак

Токмацька міська організація ПП «Об`єднання «Самопоміч»та її голова Віта Провандовська ініціювали екологічну акцію «Дітям Токмака – зелене довкілля». Ідею озеленення територій міських дитсадків підтримали депутати Токмацької міської ради від «Самопомічі» Володимир Куцериб і Владислав Мікша, активісти і прихильники партії, небайдужі токмачани.

Організатори за власні кошти придбали саджанці вишні, абрикосів, сливи, кущі трьох видів смородини, а необхідний реманент – синьо-жовті «знаряддя праці» привезли з дому. Висаджувати деревця дорослим допомагали й діти. Буквально на очах на території дитсадка «Журавлик», що в мікрорайоні «Ковальський», виросли рівні рядочки з фруктовими деревами. Потім трудовий десант «Самопомічі» переїхав до дитсадка «Вербиченька» (мікрорайон «Ахрамєєвка»), звідти – до дитсадка «Метелик» ( мікрорайон «Центральний»), де й там на радість дітям були висаджені молоді деревця.

 «В рамках екологічної акції «Дітям Токмака – зелене довкілля», яку ми вирішили зробити довготривалою, ми маємо намір подарувати вихованцям дитсадків поливалочки і дитячі садові інструменти, щоб діти разом з вихователями могли доглядати за саджанцями, на заняттях з природознавства спостерігати за розвитком фруктових дерев, їх цвітінням, формуванням і достиганням плодів. Також плануємо висаджувати деревця і в інших дитсадках нашого міста, будемо «розбивати» клумби і висаджувати на них квіти, проводити заходи з озеленення і благоустрою нашого міста»,- розповіла голова Токмацької міської організації ПП «Об`єднання «Самопоміч» Віта Провандовська.

Вона висловила вдячність усім, хто долучився до проведення і взяв участь в екологічній акції «Дітям Токмака – зелене довкілля» і закликала небайдужих токмачан долучатися до корисної справи «Самопомічі».