Новини

Всі новини
2017-02-05

Робити дітей щасливими: «Об’єднання «Самопоміч» започаткувало безкоштовні реабілітаційні курси для дітей з обмеженими можливостями в Енергодарі

Вперше для дітей з обмеженими можливостями, відвідувачів Енергодарського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували безкоштовні реабілітаційно-розважальні курси. Оздоровити дітей вирішили за допомогою іпотерапії.

Лікувальні заняття кінним спортом проходять у м. Кам’янка-Дніпровська. Реабілітують і транспортують дітей на сеанси безкоштовно. Заняття іпотерапією проходять щотижня.  Організатори вирішили зробили курси постійними.

Ініціатором реабілітаційних курсів виступив депутат «Об’єднання «Самопоміч» в Запорізькій обласній раді Володимир Редька. Курси іпотерапії для дітей з обмеженими можливостями організовані при підтримці Енергодарського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Варто зазначити, що заняття кінним спортом проходять у рамках постійно діючого проекту Енергодарської «Самопомочі» «Щасливе дитинство».

«Батьки «особливих» діток неодноразово звертались з проханням про безкоштовну реабілітацію до міської влади, але, на жаль, ініціатива була відхилена. Тому, коли люди звернулися з проханням до мене, організацію цієї доброї справи я взяв під особистий контроль. Відтак, ми разом з Енергодарським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заснували лікувальні курси. На даний момент реабілітаційна програма набирає обертів!» – коментує депутат Запорізької обласної ради, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Редька.

Довідка: іпотерапія – це спеціальний метод лікування, в основі якого лежить опанування хворими навичок верхової їзди.