Новини

Всі новини
2017-01-25

У Запоріжжі буде більше ЦНАПів

Міська фракція «Об’єднання «Самопоміч» взяла під особистий контроль створення філій центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) у районах Запоріжжя. Мова йде про розширення сервісу центрів по всьому місту. Тепер до чинних філій планують підключити ЦНАП в Шевченківському та Хортицькому районах міста.

У центрах надання адміністративних послуг мешканці міста отримують кваліфіковані консультації з питань, які належать до компетенції міської ради та державних органів влади.

Голова міської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан:

«Наша фракція («Об’єднання «Самопоміч» -ред.) контролює питання щодо створення ЦНАПів у Запоріжжі. Я (Дарія Трюхан – ред.) і Олег Германюк лобіюємо це питання. Для того, щоб в повній мірі запрацювала система «єдиного вікна», відповідно до законодавства, необхідно надавати близько 450 тисяч послуг на рік, а за розрахунками Департаменту адміністративних послуг та підприємництва на даний момент у Запоріжжі ця цифра сягає лише 56 тисяч на рік. Наша фракція докладе всіх зусиль, щоб 2017 року у кожному районі нашого міста запрацювали ЦНАПи».

«Філії допоможуть мешканцям нашого міста та впровадять у повній мірі «єдине вікно» надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування та виконавчої влади для фізичних та юридичних осіб»,- коментує депутат міської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Германюк.

Зазначимо, на сьогодні у Запоріжжі діють лише п’ять філій ЦНАПів: філія Центру надання адміністративних послуг у Вознесенівському районі; філія у Заводському районі; філія у Дніпровському та Хортицькому районах; філія у Комунарському районі та ще одна філія в Олександрівському та Шевченківському районах

Довідка: 

Адміністратори філій у Заводському, Комунарському, Дніпровському та Хортицькому районах здійснюють прийом та видачу документів за наступним графіком (без перерви):

Понеділок, середа, четвер: з 08:30 до 16:30
Вівторок: з 08:30 до 19:30
П’ятниця: з 08:30 до 15:00
Субота, неділя: вихідні.


Адміністратори філій у Шевченківському та Олександрівському районах здійснюють прийом та видачу документів за наступним графіком (без перерви):

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця: з 08:30 до 16:30
Вівторок: з 08:30 до 19:30
Субота: з 08:30 до 15:00
Неділя: вихідний.