Новини

Всі новини
2017-10-13

Реконструкція нового дитсадка у розпалі: депутати перевірили перебіг робіт

Дитячій садок №144 в Комунарському районі не працював більше 10 років. Його реконструкція розпочалася торік, і сьогодні депутати міськради від фракції «Самопоміч» перевірили перебіг робіт.

Дитсадок №144 розраховано на 12 груп, у яких займатимуть 220 дітей. Дві групи будуть інклюзивного типу. Після десятирічної перерви у роботі, дитсадок потребував повної реконструкції. На проведення робіт та закупівлю меблів, іграшок та необхідного обладнання було виділено 35 мільйонів гривень. Сьогодні роботи вже вийшли на завершальний етап.

 

Будівля дитсадка була майже зруйнована, – розповіла завідуюча садком. – Після закінчення робіт будуть працювати 4 групи для дітей раннього віку та 8 груп для дітей дошкільного віку. В тому числі, дві групи для дітей з особливими освітніми потребами. Станом на сьогодні вже 95% трудового колективу закладу набрано та готується до прийняття дітей.

За словами завідуючої, йдуть останні приготування: маркуються меблі, розставлені іграшки, підготовлені ігрові та спальні кімнати. У готовності прийняти дітей депутати переконалися особисто, подивившись приміщення та поспілкувавшись з колективом. Особливу увагу було приділено харчоблоку та якості дитячої постільної білизни.

Але попри готовність колективу прийняти дітей, навчання у закладі досі не розпочалося. Причина – продовження робіт з реконструкції.

На сьогодні залишилося завершити деякі фасадні роботи, добудувати господарський блок, провести озеленення та оформити доріжки, – розповіла представник замовника робіт КП «УКБ» Олена Балушок. – Також ще триває робота над десятьма павільйонами на вулиці.

На думку депутатів, необхідно контролювати перебіг робіт, бо відкриття дитсадку має велике соціальне значення. Варто завчасно вирішувати проблеми, які виникають під час робіт.

Ми з колегами по фракції виїхали до дитячого садку, щоб визначити причини, чому він ще не працює, – розповіла член депутатської комісії з питань освіти Олена Галкіна. – У Комунарському районі – найбільша черга до дитячих садків по місту. Відкриття цього саду суттєво допоможе вирішити проблему.

Голова фракції Дарія Трюхан зазначила, що депутати візьмуть цей об’єкт під свій контроль:

Термін закінчення робіт змінювався, тому ми повинні звернути особливу увагу на перебіг реконструкції. У разі його відкриття чергу в районі вдалося б суттєво зменшити. Але ми бачимо, що ще залишилися роботи, які треба завершити. Зі свого боку, як представники депутатського корпусу, ми повинні розуміти, у чому причини відставання від графіку, і як цю ситуацію вирішити. Будемо контролювати перебіг робіт та повернемося до садка за два тижні.