Новини

Всі новини
2018-01-23

Реконструкція басейну «Байкал» наближається до завершення

Басейн «Байкал» – один з небагатьох у місці. Його відвідують як бажаючі мешканці, так біля 200 вихованців спортивних шкіл. Восени 2017 року у басейні почалася реконструкція – відновлення потребували опорні колони та стіни. Сьогодні представники «Самопомочі» особисто перевірили перебіг робіт та графік їх виконання.

Басейн користується чималою популярністю серед мешканців Комунарівського району. Є абонементи як для плавання, так і для занять пілатесом, груп здоров’я. Окремо треба відзначити, що вода у двадцятип’ятиметровому басейні очищується без хлорування, тому це менш шкідливо.

Цього року басейну виповнюється 50 років, тому основні конструкції, на які приходиться велика напруга, потребували реконструкції, як під впливом часу, так і від несприятливих умов постійної вологи. Тому було прийнято рішення провести реконструкцію, вартість якої склала 2 мільйони 309 тисяч гривень.

Я з самого початку слідкував за перебігом робіт, не тільки як депутат, але й як мешканець Комунарівського району, де знаходиться басейн, – розповів депутат міськради Олег Германюк. – Головне завдання на сьогодні – відкрити басейн. Роботи вже майже закінчено, залишилося отримати офіційну декларацію про закінчення робіт. І мешканці, і вихованці шкіл чекають на відкриття із нетерпінням. До того ж, закриття на реконструкцію – яка, безперечно, була необхідна, – спричинило незручності, бо на заняття довелося їхати до інших басейнів.

Проте, окрім реконструкції несучих конструкцій, керівництво басейну підіймає питання заміни системи вентиляції та стелі, розповів директор плавального басейну «Байкал» та дитячо-юнацької спортивної школи «Хвилі» Ярослав Давіденко.

Радий, що була проведена така серйозна реконструкція, проте її необхідно продовжити, – вважає депутат міськради Олег  Корольов. – Потребують заміни вікна – це як теплозбереження, так й безпека. Ми також переконалися, що потребує заміни стеля і кахель у чаші басейну. Хотілося б, щоб на це також знайшлися кошти.