Новини

Всі новини
2018-05-11

Проблеми колишнього гуртожитку будуть вирішені

Колишній гуртожиток у центрі Запоріжжя – у жахливому стані. Побудова потребує обстеження на аварійність та ремонту: у коридорах немає освітлення, у підвалі потребують заміни труби, стіни вже давно втратили естетичність. Депутати «Самопомочі» відвідали будинок по вул.Волгоградській, 26.

«В нас немає централізованого освітлення у будинку, – розповідає мешканка Олена Ульянченко. – Умови для життя вкрай складні».

Депутат Олена Галкіна зазначила, що необхідно надати людям підтримку у вирішенні їхніх проблем:

«Ми побачили антисанітарні умови у підвалі, у під’їзді. Як нам розповіли мешканці, у будинку немає централізованого освітлення. З позитивного можу зазначити, що було проведено реконструкцію ліфтів, проте на цьому зупинятися неможна. Будинок треба приводити до ладу».

Не менш гострою є й проблеми зносу комунікацій. За словами депутата Олега Корольова, мережа водопостачання та каналізації потребує заміни. Депутат нагадав, що завдяки програмі спільного фінансування міського бюджету та мешканців, можна розраховувати на прискорення проведення ремонту. Проте вже цього року «Самопоміч» планує допомогти людям за рахунок депутатського фонду. Буде вирішена одна з проблем: