Новини

Всі новини
2018-04-27

Проблема «Запоріжжяобленерго» на контролі «Самопомочі»

Борг по заробітній платі «Запоріжжяобленерго» продовжує рости, а вирішення питання досі немає. Ця складна ситуація стала приводом для візиту до Запоріжжя народного депутата України від «Самопомочі» Лева Підлісецького. Разом з очільником запорізького обласного осередку Владиславом Марченко народний депутат зустрівся з колективом підприємства, його керівництвом та іншими повноважними особами.

Лев Теофілович входить до складу комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, має великий досвід в енергетиці, тому сьогоднішні зустрічі були змістовними. Перш за все, нардеп та Владислав Марченко  вислухали точку зору керівництва підприємства та його плани щодо вирішення ситуації. Потім депутати зустрілися з робітниками та головою профспілки «Запоріжжяобленерго».

«Дуже прикро розуміти, що сотні людей не отримують зарплатню через дії всього на всього одного органу – НКРЕКП, – коментує зустріч Владислав Марченко. –  Національний регулятор встановив «кабальні» умови для підприємства і тільки він може їх змінити. На сьогодні «Запоріжжяобленерго» вимушено кожного дня віддавати гроші, що не дозволяє накопичити суму, необхідну для діяльності підприємства. Настрої серед колективу зрозумілі: шукати нову роботу. Проте не варто забувати, що кожний робітник «Запоріжжяобленерго» – це світло у наших будинках, свіжій хліб на полицях та навіть випуск металу».

Розуміючи соціальну напругу та важливість роботи підприємства, Лев Підлісецький триматиме питання «Запоріжжяобленерго» на подальшому контролі.