Новини

Всі новини
2017-07-26

Марченко про позачергову сесію: “Йде грубе порушення регламенту обласної ради!”

Завтра, 27 липня, в Запорізькій облраді збираються провести позачергову сесію.

Однак, повідомлення про це оприлюднили за два дні до пленарного засідання – питання не розглянуті, проекти не відпрацьовані в комісіях.

Заступник голови обласної ради, керівник запорізької обласної організації політичної партії “Самопоміч” Владислав Марченко зазначив, що оскаржуватиме всі проекти рішень, які будуть прийняті на сесії у суді.

“Хочу наголосити, згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”, проекти рішень органів місцевого самоврядування не можуть розглядатись на сесії раніше 20 діб з дня оприлюднення. Яке 27 липня?!

Сесія без погодження з комісіями всіх питань порядку денного – це порушення закону. На сьогодні жодного з понад 100 питань на комісіях не розглядалось!

Саме за такий “викрутас” знято недоторканість та буде притягнуто до кримінальної відповідальності депутата  Верховної Ради України екс-голову Київської міської ради Олеся Довгого”,- зазначає Марченко.

Заступник голови обласної ради Марченко також повідомив, що багатомільйонний проект екологічного фонду не вивчався на предмет порушення закону:

“Нас позбавили законного права ознайомитися з усіма матеріалами сесії. Йде грубе порушення законодавства та регламенту обласної ради”.

Операція Бюджет

Наразі пильно перечитую цікаву творчість, що ще називається "правки до бюджету 2017-го року" від Запорізької ОДА…Та 100% фіксую, що подолано крайню межу гвалтування цілого ряду Законів України та Конституцію, авторами цієї прози.Приведу лише суху витримку, а з понеділка громадскість зможе ознайомитись на сайті Ради та дати правові висновки приведених нище порушень ЗУ, а саме:Конституція України: Ст. 119 Бюджетний кодекс:Ст. 52, 70, 71, 77, 78, 82, 87, 88, 89, 90, 91, 96Закон України про місцеве самоврядування:Ст. 16, 43, 44, 58, 61, 66Закон України про місцеві державні адміністрації:Ст. 47Закон україни про державне фінансування органів державної влади:Ст. 2Та невиконання Постанови Кабінету Міністрів від 24.06.2017 номер 353.#Groysman #ГройсманЯкщо хтось тішиться думкою, що і далі "кріпаки" депутати будуть це в тиху їсти, хочу зауважити, що якщо такий бюджет буде проголосовано, наступного дня його буде оскаржено в суді!!! Це беспредел…Доречі, Еко фонд майже 75млн, ще не вивчався на порушення законів.Також хочу наголосити, що згідно Закону України про доступ до публічної інформації, проекти рішень органів місцевого самоврядування не можуть розглядатись на сесії раніше 20 діб з дня оприлюднення.Яке 27 липня?!Та згідно Регламенту роботи Обласної РадиСесії скликає ВИКЛЮЧНО голова ради.Також хочу зауважити, що сесія без погодження з комісіями всіх питань порядку денного, це порушення Закону. На сьогодні жодного з понад 100 питань на комісіях не розглядалось.Саме за такий "викрутас" знято недоторканість та буде притягнуто до кримінальної відповідальності Народного депутата екс голову Київської міської ради Олеся Довгого.Звертаюсь до колег депутатів, утриматись від запропонованої провокації на 27 липня, та не гратись з порушенням Основних Законів України, а ретельно вивчити 120+ питань у комісіях та у свій час розглянути на черговій сесії Обласної ради.

Geplaatst door Владислав Марченко op vrijdag 21 juli 2017

Депутати Запорізької облради також скаржаться на те, що проекти рішень не пройшли комісій, і не було змоги відпрацювати питання у профільних комітетах і фракціях.

Розпорядження “Про скликання тринадцятої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання” оприлюднили лише за два дні до засідання: