Новини

Всі новини
2017-07-26

Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства: Позиція “Самопомочі”

Позбавлення громадянства не може бути інструментом політичного переслідування.

Хтось симпатизує “Самопомочі”, хтось “Руху нових сил” Міхеїла Саакашвілі, хтось їх об’єднанню. Це називається свободою вибору і є ознакою демократії держави.

Хтось використовує авторитет Міхеїла Саакашвілі серед українців для підтримання власних рейтингів, надаючи йому громадянство і запрошуючи його на державні посади. А згодом позбавляє його громадянства від страху за ті самі рейтинги.

Це називається політичними переслідуваннями і є ознакою деспотії.

Але найогиднішим є приниження гідності. Ні, не Міхеїла Саакашвілі. А інституту #Президента України і високого статусу громадянства України.
 
Саме цей статус сьогодні Петро Порошенко використовує не для підвищення авторитету держави, а для персональної вигоди та помсти.
 
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства.  Інформація про це з’явилася 26 липня.
 
Рішення про позбавлення громадянства Порошенко підписав на підставі висновків Комісії з питань громадянства. Правда, в міграційній службі не конкретизують, що стало підставою для позбавлення громадянства колишнього президента Грузії.