2017-05-10

Політичне замовлення чи просто злочин? Офіс “Самопомочі” було пограбовано

У місті Запоріжжя громадська приймальня обласної організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” (яка знаходиться за адресою проспект Металургів 19 -ред.) була пограбована.

Сьогодні, 10 травня, о 10-ій годині ранку співробітниця “Самопомочі” відкрила офіс та побачила розкидані документи, бите скло, перевернуті меблі та серйозний розгардіяш – громадську приймальню політичної партії було пограбовано.

З приміщення була викрадена комп’ютерна техніка: монітор, системний блок, принтер, два партійні телефони, вайфай роутер і тд.

Пограбування "Самопомочі"

#Пограбування "Самопомочі" Громадська приймальня обласної організації політичної партії "Об'єднання #Самопоміч", яка знаходиться за адресою проспект Металургів 19, була пограбована.Що важливо, грабіжники викрали саме робочий комп’ютер керівника громадської приймальні Євгена Нагорного, адже саме на комп’ютері керівника була накопичена важлива партійна інформація, були збережені доступи до особистої пошти та Фейсбуку, як керівника офісу, так і інших співробітників партії “Самопоміч”.

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op woensdag 10 mei 2017

на відео: керівник приймальні Євген Нагорний

Що важливо, грабіжники викрали саме робочий комп’ютер керівника громадської приймальні Євгена Нагорного, а інші два вони не чіпали, хоча техніка абсолютно однакова. На робочому столі керівника перериті та розкидані усі документи.

Варто зазначити, саме на робочому комп’ютері керівника офісу (комп’ютер  був встановлений з самого початку відкриття громадської приймальні партії “Самопомочі”, тобто з початку 2015 року–ред.) була накопичена важлива партійна інформація, були збережені доступи до особистої пошти та Фейсбуку, як керівника офісу, так і інших співробітників партії “Самопоміч”.

Як повідомили в поліції, у злодія не викликало ніяких незручностей відкрити та закрити за собою двері. Адже, двері були зачинені і слідів злому озброєним оком не помітно.

Наразі ведеться слідство. Деталі скоро. Слідуйте за новинами “Самопомочі”.