Новини

Всі новини
2017-12-07

“Патріотичне виховання сьогодні набуло більшої важливості”, – Владислав Марченко

Треба доносити ідеї патріотизму спільно з громадськими організаціями та с усіма небайдужими до цієї стратегічної справи. Про це під час прес-конференції наголосив заступник голови обласної ради, голова обласної фракції «Об’єднання «Самопоміч» Владислав Марченко.

Він розповів про співпрацю обласної ради з громадськими організаціями, діяльність яких стосується розвитку патріотизму серед мешканців запорізької області. Черговий захід з підтримки цього важливого напрямку відбудеться 12 грудня – Обласний форум-презентація громадських організацій.

Під час форуму молодь Запоріжжя матиме змогу взяти участь у майстер-класах з надання першої допомоги, бойового мистецтва «Спас», школи виживання, спортивного туризму, рукопашного бою, володіння зброєю, самооборони, під час обговорень будуть розбиратись помилки та міфи про невідкладну допомогу, вибухові пристрої, саморобну зброю та інше. На думку учасників, важливо володіти інформацією з цих питань задля безпеки власного життя та життя оточуючих, адже навички, якими володіють учасники громадських організацій можуть стати у нагоді та врятувати не одне життя.

Заступник голови облради Владислав Марченко зазначив, що за останні роки поняття «патріотичного виховання» набрало значної ваги.

– Задавати вектор мислення у сторону патріотизму необхідно і дітям, і молоді, і дорослому населенню, й робити це потрібно системними кроками. Запорізькій області є над чим працювати в цьому напрямку. Та робити це варто не тільки владі, адже примусово це не працює, тільки разом з вами, громадськими організаціями, небайдужими людьми, ми можемо розробити певні концепти, заходи для донесення до громадян патріотичного виховання, – зазначив Владислав Марченко.

Форум-презентацію, участь у якій візьмуть 11 громадський організацій, організовано комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Метою форуму є налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання, організація умов для конструктивної співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання.