Новини

Всі новини
2018-04-03

«Онкологія – це не вирок»: у Запоріжжі проходить цикл профілактичних лекцій

На базі онкологічного центру у Запоріжжі лікарі-онкологи розповідають про попередження захворювання на рак та реабілітацію.

 

«Наша область – третя за кількостю захворюваних на онкологію, – розповіла голова комісії з питань охорони здоров’я, депутат обласної ради Олена Клімченко. – Я також регулярно наголошую на необхідності комплексного підходу з лікування онкології, яке неможливо без профілактики та просвітницької діяльності».

 

Завчасні обстеження здатні попередити захворювання, або зробити лікування більш ефективним. Такі лекції несуть дуже важливу інформацію. По-перше, кожен повинен знати, коли і які обстеження проходити. По-друге, варто пам’ятати, що онкологія – це не вирок. Депутат міської ради Зінаїда Гальчинська багато років допомагає жінкам проходити як фізичну, так і психологічну реабілітацію, організовує зустрічі та інформаційні лекції, обстеження. Окрім профілактичних обстежень, варто пам’ятати й інші поради, щоб знизити ризик виникнення онкології: кинути курити, дотримуватися здорового способу життя, захищайте себе від ультрафіолетових променів, зазначає Олена Клімченко.