Новини

Всі новини
2018-04-23

Очільник запорізької «Самопомочі» відзвітував перед громадою

Разом з депутатом обласної ради Іриною Максимовою публічний звіт провів Владислав Марченко. Депутати наголосили, що у своїй діяльності керуються інтересами громади, приділяють велику увагу особистим проблемам мешканців та спрямовують сили на боротьбу з корупцією та розвиток області.

«2017 рік був насиченим, – зазначив Владислав Марченко. – Ми намагалися зламати корупційні схеми, а у відповідь отримували безпідставні протоколи про корупцію, а під Новий рік – і кримінальне впровадження, за яким прокуратура терпить одну поразку за іншою. Звичайно, тим, хто звик працювати «по-старому» не подобається, коли до усі процеси роблять відкритими. Це стосується процедур закупівель, коли наше рішення дозволяло економити десятки та сотні тисяч бюджетних гривень. Не усім сподобалися ініційовані мною конкурси з кадрових призначень, коли неможна було призначити свого кума на посаду».

Згадує Владислав Марченко і про позитивні зміни:

«За рік мені вдалося допомогти майже 200 запоріжцям – людям, які звернулися до мене на прийом. Великі суми спрямували на заміну вікон, щоб дітям було тепло у класах у школі №93 та навчально-оздоровчому закладі №110. Крім того, як завжди, особливу увагу звертаю на підтримку спорту, особливо серед молоді та дітей: за рахунок мого депутатського фонду було проведено ремонт залу для боксу на Дослідній станції».

Депутат Ірина Максимова також вела активну діяльність у 2017 році. Основним напрямком її роботи є бюджетна політика.

«Основна моя мета – щоб коштами були забезпечені найважливіші напрямки – охорона здоров’я, освіта, розвиток територій, – розповіла депутат. – На ці ж напрямки було розподіллено і кошти мого депутатського фонду. Це школи, лікарні, культурні заклади, ОСББ».

За кошти депутатського фонду Ірини Максимової було придбано обладнання для декількох медичних закладів: Центральної лікарні Комунарського району, дитячій лікарні №1, Запорізькій міській багатопрофільній клінічній лікарні №9. Заклади освіти також отримали допомогу. 60 тисяч гривень було спрямовано на кухонне обладнання для Спеціального дошкільного навчального закладу №36 «Дзвіночок» (ДНЗ №36»), придбано одномісні парти та мультимедійна техніка в рамках програми НУШ для Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №103, 100 тисяч гривень виділено на  футбольний майданчик та благоустрій території у Ліцеї «Логос». Було надано допомогу обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Для проведення для проведення концертів та загальних заходів було придбано обладнання для Палацу культури «ТИТАН».

Окремим пунктом у своїй роботі депутат виділяє підтримку ОСББ та мешканців округу. У будинках ОСББ було встановлено нові вікна та збудовано сучасний спортивний та дитячій майданчик з безпечним покриттям.