Новини

Всі новини
2017-06-21

Не про сміття, а про людську гідність: Фракція “Самопоміч” у Запорізькій міськраді закликає вирішити проблему зі сміттям у Львові

“Інтереси держави повинні стояти вище політичних амбіцій” 

Сьогодні, 21 червня, фракція “Об’єднання “Самопоміч” на пленарному засіданні Запорізької міської ради закликає вирішити проблему зі сміттям у Львові.

У травні минулого року на Львівському сміттєзвалищі сталася трагічна ситуація – пожежа, яка забрала життя людей. Після цього випадку, один із найбільших полігонів в Україні перестав приймати сміття – його закрили. З того часу Львів зіткнувся з проблемою вивозу сміття.

Понад рік триває ігнорування закликів львів’ян із керівництвом міста до органів державної влади з проханням про допомогу.

Львівська обласна державна адміністрація уже рік не вчиняє жодних дій щодо виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу. Сміттєвий колапс у Львові досяг своєї критичної точки, за якою починається пряма загроза для життя мільйонів українців.

«На жаль, центральна влада України працює проти людей та проти своєї держави. Ситуація, яка склалася зі Львівським сміттям є неприпустимою у цивілізованому світі. У часи, коли наша країна перебуває у стані війни та переживає важкі часи, політичні баталії є неприпустимими. Інтереси людей та держави повинні стояти вище політичних амбіцій окремих осіб. Ми маємо єднатися задля вирішення  спільних проблем, ми маємо допомагати один одному! Адже ми – одна країна»,- зазначає голова депутатської фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Запорозькій міській раді Дарія Трюхан.

Дарія Трюхан: На жаль, центральна влада України працює проти л…

Дарія Трюхан (Dariia Triukhan): "Ситуація, яка склалася зі Львівським сміттям є неприпустимою у цивілізованому світі. Ми маємо єднатися задля вирішення спільних проблем, ми маємо допомагати один одному, бо ми – одна #країна!"Нагадаємо, у минулого році на Львівському сміттєзвалищі сталася трагічна ситуація – #пожежа, яка забрала життя людей. Після цього випадку, один із найбільших #полігонів в Україні перестав приймати сміття – його закрили. З того часу Львів зіткнувся з проблемою вивозу сміття. На сьогодні сміттєвий колапс у Львові досяг своєї критичної точки, за якою починається пряма загроза для життя мільйонів українців.“Самопоміч” закликає центральну #владу виконати вимоги львів’ян:– забезпечити безперешкодне вивезення сміття зі #Львова на резервні сміттєві полігони;– виділити земельну ділянку для нового резервного #полігону для міста Львова та чотирьох районів Львівської області, який відповідатиме Державним будівельним нормам В.2.4.2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.Дарія Трюхан (Dariia Triukhan) Андрій Маляренко Олег Королев (Oleg Korolyov) Елена Галкина Victor Prit Олег Германюк Владислав Марченко Vladimir Redka Женя Нагорный Mark Marchenko Ирина Максимова (Irina Maksimova) Елена Климченко (Elena Klimchenko) Евгений Демьяненко Элина Шкедова (Elina Shkedova)

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op vrijdag 23 juni 2017

“Самопоміч” закликає центральну владу виконати вимоги львів’ян:

– забезпечити безперешкодне вивезення сміття зі Львова на резервні сміттєві полігони;

– виділити земельну ділянку для нового резервного полігону для міста Львова та чотирьох районів Львівської області, який відповідатиме Державним будівельним нормам В.2.4.2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.

“Протестуючи проти приниження, брехні та знущання над людьми” Олег Березюк розпочав голодування

Нагадаємо, два дні тому, 19 червня народний депутат, голова парламентської фракції «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування на знак підтримки жителів Львова під час кризи з вивезенням сміття з міста.

"Протестуючи проти знущання над людьми, приниження та брехні, Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом Свободи,Підтримуючи львів'ян, які завжди терпеливі до влади, бо вірять в Державу,Вимагаючи припинення цього знущання та цієї брехні,Я як людина, лікар і народний депутат прийняв для себе екстраординарне рішення — я оголошую голодування, підтримуючи львів'ян і протестуючи проти свавілля центральної влади у 21 столітті… На жаль!, — Олег Березюк, голова фракції "Самопоміч"

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" op maandag 19 juni 2017

Лідер парламентської фракції обіцяє продовжити голодування, поки не буде вирішена проблема зі сміттям у Львові.

На наступний день, 20 червня, до позиції Олега Березюка приєдналася віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд. Про це вона заявила, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

Сироїд: “Ви розумієте, що ви брешете, але не можете зізнатися про це людям!”

“Я звертаюся до Президента, Прем’єр-міністра України, та до депутатів коаліції, вам бракує власної гідності зрозуміти вчинок Олега Березюка! Я приєднуюся до нього і буду голодувати, щоб захистити людей від свавілля цієї держави. Ви продали Конституцію, коли запропонували особливий статус, в обмін на додаткові повноваження Президента. Ви обіцяли розслідувати злочини Майдану, але боїтесь вийти на самих себе. Ви розумієте, що ви брешете, але ви не можете зізнатися про це людям! Ви брешете з того моменту, як пообіцяли людям зміни, а самі осідлали нові схеми”,- заявила віце-спікер Оксана Сироїд.

"Я підтримую Олега Березюка і сьогодні приєднаюсь до нього. Я буду голодувати, щоб спробувати захистити людей від свавілля держави, — віце-спікер Парламенту Oksana Syroyid

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" op dinsdag 20 juni 2017