Новини

Всі новини
2018-06-21

Молодь презентувала соціальні проекти

У Запоріжжі напередодні Дня молоді учасники Клубу молодого підприємця презентували моделі соціальних ідей. Серед пропозицій – проект інклюзивної театральної студії, що передбачає показ вистав у дитячих інтернатах. Є також проект опіки над дітьми позбавленими батьківського піклування і їх подальше наставництво. Пропонують учасники Клубу і програми обмінів між студентами Запоріжжя та інших країн.
Клуб молодого підприємця – спільний проект «Самопомочі» та ГО «Центр «СВАРОГ». Тут навчають молодь грамотно та ефективно втілювати свої ідеї у життя і створювати проекти. Після закінчення курсу, найкращі ідеї будуть презентовані в проектах для молоді «Битва стартапів», «Конкурс бізнес-проектів», де переможці зможуть отримати фінансування для втілення власних ідей .
Активна робота триває вже з початку червня, – розповіла організатор і бізнес-тренер Олена Горбенко. – Соціальне підприємництво – інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку, тому ми прагнемо навчити ефективно його використовувати. Звичайно, що наша мета – це молодь, яка розвиватиме наше місто і наше суспільство.
Депутат міськради від «Самопомочі» Олег Корольов також дав корисні поради молодим підприємцями та поділився власним досвідом.

– Клуб молодого підприємця – гарний майданчик для того, щоб навчитися реалізовувати ідеї ефективно, отримати теоретичні знання та практичні поради. Сам я займаюся підприємництвом з 1999 року, тому знаю, наскільки важливим є досвід та практика. Радий, що в нас є талановита та активна молодь, бо саме їм будувати країну, у якій нам жити.-розповів Олег Корольов.

Гарну оцінку отримав проект оновлення парку Енергетиків. Автор пропонує встановлення спортивних та дитячих майданчиків, водограю, місць відпочинку-«вікенд зони». Крім того, є можливість відновити колишній амфітеатр та танцювальний майданчик .

– У наш час люди не дуже турбуються про стан зон відпочинку, – розповідає Катерина Очеретянко. – Я пропоную поліпшити одну з міських зон для різних вікових категорій: дітей, підлітків, людей старшого віку. На мою думку, це стане місцем для гарного родинного відпочинку, надасть можливість проведення спортивних та культурних заходів.

Новий етап навчальної програми у Клубі молодого підприємця розпочнеться вже за місяць.