Новини

Всі новини
2018-07-20

Місцеві депутати продовжують змінювати місто на краще

Благоустрій Хортицького району триває. Депутат міської ради Олег Корольов облаштував сучасний дитячий майданчик у дворі двох багатоповерхівок.

Місце для дитячого дозвілля було найактуальнішим питанням для мешканців будинків по Хортицькому шосе 16 і 18. Під зверненням до депутата з проханням допомогти у цьому питанні було залишено декілька десятків підписів. Під час опитування, мешканці також відзначили необхідність облаштування майданчика. Дійсно, за словами депутата, місця у дворі достатньо, дітей у двох багатоповерхівках мешкає багато. Тому було прийняте рішення виділити кошти з депутатського фонду та встановити сучасний дитячий майданчик.

Наразі роботи вже завершені. Встановлені різноманітні модулі: містки, гірки, дробини та інші. Олег Корольов висловив сподівання, що це стане гарним місцем для проведення дитячого дозвілля та свят.

Продовжуються роботи із благоустрою Комунарського району. Встановлена перша черга лавок та урн біля під`їздів по вулиці Північно-Кільцевій,1. Жителі будинку кілька місяців тому на прийомі депутата міськради Віктора Пріта просили встановити їх замість зруйнованих. На сьогодні роботи виконані.

Крім того, цього місяця родовжуються роботи по обладнанню та ремонту учбових закладів Комунарського району за рахунок депутатського фонду Віктора Пріта. Завершено монтаж вікон у спортивній залі СШ №80: тепер заняття фізичною культурою будуть проходити у комфортних умовах. Одночасно виконані роботи у рекреації другого поверху: підлога, що багато років знаходилась у незадовільному стані, відремонтована.