Новини

Всі новини
2018-04-03

Мешканців нового Мелітополя найбільше хвилює ремонт доріг

У ЗОШ №13 відбулася зустріч депутата Анатолія Фендіча і жителів району новий Мелітополь. Спочатку народний обранець відзвітував перед виборцями про виконану роботу.

– За минулий рік було зроблено дуже багато роботи. Так, на вул. Будівельна (Ворошилова), в сторону “Пивзаводу” відремонтовано асфальтне покриття. Повністю переклали частину дороги. Щоб роботи взагалі пройшли в цій частині вулиці, нашій команді довелося добряче докласти зусиль, оскільки міський бюджет дуже обмежений в цьому питанні, – розповів депутат. – Також були підсипані вулиці Молодіжна та Орджонікідзе, прибрано старе кладовище на вул. Черешнева (Чапаєва). У планах є прибирання аварійних дерев, яка як дозволять погодні умови – буде виконана.

Одним з важливих пунктів роботи депутат і його команда відзначили – допомога малозабезпеченим та людям з інвалідністю. Тільки в 2017-му році, за клопотанням Анатолія Фендіча, було надано матеріальної допомоги 50 жителям – кошти виділені з міської та обласної програми. Крім цього, для хлопчика з вадами слуху, який в даний момент проходить домашнє навчання, депутат придбав комп’ютер, а для двох людей з інвалідністю – передані кошти пересування. А у дворі будинку, де проживає дівчинка з інвалідністю, була покладена плитка, щоб дитина могла виходити у двір.

Задати питання і передати побажання жителів, змогли і квартальні району, а також активні громадяни нового Мелітополя. Найбільше городян хвилює ремонт доріг, так як багато хто з них не робилися по 20-30 років. Але, є й інші питання з яким звернулися громадяни.

– Мене і жителів Будівельної цікавить, чи буде в цьому році відремонтований міст через річку? – звернувся одна з квартальних.

– Біля мосту, а також і на деяких інших вулицях було викошено очерет. Ці роботи стали підготовкою до ремонту моста. У цьому році будуть виконані такі роботи – відновлені поручні або поручні, залатані діри в самому мосту, розчищені від піску і землі доріжки. Ми вже кілька разів виїжджали на місце, спілкувалися з місцевими жителями і виявляли всі проблеми. Будемо робити все, щоб він став не аварійним і, щоб по ньому спокійно могли ходити люди, – відповів депутат.

Директор 13-й школи Олена Галацан запитала, чи буде продовжена заміна вікон в їхньому навчальному закладі?

– У минулому році зробили все, щоб зовнішні вікна були замінені на металопластикові. Всього встановлено 46 конструкцій. В цьому році нам залишається поставити 8 внутрішніх вікон, які виходять на спортивний зал. Я спілкувався вже і з депутатами з цього питання і з начальником гору Ігорем Єлісєєвим. Упевнений, що до літа всі роботи будуть виконані, – зазначив Анатолій Фендіч.

– Анатолій Олександрович, але я не тільки за проханням до вас, але і від імені адміністрації школи, педагогічного колективу, а також гучної і дружній компанії учнів і їх батьків, хочу вам подякувати за ту роботу, яка була проведена за кілька років поспіль. Олена Мамчур вже перерахувала що було зроблено. Ви собі не уявляєте, як це багато значить для нашої шкільної громади. Спасибо большое, – звернулася директор ЗОШ №13.

Анатолій Фендіч і його помічник протягом прийому громадян записали всі прохання та звернення, відповіли на всі каверзні питання. Подякували жителів за спільну роботу під час голосування за соціальні проекти на конкурсі “Бюджет участі”.

– Сподіваємося, що ми будемо плідно співпрацювати і далі, – підсумував депутат.