Новини

Всі новини
2017-07-07

“Самопоміч”: Тролейбусне сполучення має бути налагоджене між всіма районами Запоріжжя!

Не секрет, що тисячі містян мріють про налагоджене тролейбусне сполучення між всіма районами міста. Окремої уваги заслуговують мешканці Південного та Космічного районів.

Знаходячись поруч географічно, вони досі не мають можливості зручно, без пересадок, без додаткових коштів, дістатися до місця призначення.

Тролейбусні маршрути на два райони проходять менш ніж в сотні метрів один від одного, але жодним чином не перетинаються.

“Вирішити це питання – можливо!”, – стверджує депутат Запорізької міської ради від фракції “Самопоміч” Віктор Пріт.

“На протязі останніх 6-ти місяців послідовно працюю у цьому напрямку. Численні листування з міською владою, робочі зустрічі з проектантами, керівництвом Запоріжелектротрансу зрушили питання від стадії “це неможливо” до розробки проекту. Остання зустріч, яка відбулася цього понеділка, дає надію – найближчим часом “Космос” та “Піски” стануть ще ближче!”

“Ми вже маємо досвід оптимізації тролейбусних маршрутів – завдяки пропозиціям від громади та наполяганню депутатів “Самопомочі” маршрут №14 подовжено до кінцевої Сімферопольського шосе. Сотні людей щодня мають можливість без перешкод дістатися у медичні заклади, розташовані в межах колишнього “без тролейбусного” відрізку. Тому впевнені – разом ми зможемо все”,- зазначає депутат.