Новини

Всі новини
2017-06-29

Медична акція “Самопомочі”: Мешканці Енергодару зможуть безкоштовно перевірити рівень цукру в крові

Попередити краще, ніж лікувати.

Підвищений рівень цукру (глюкози -ред.) є небезпечним сигналом для людини і свідчить про розвиток деяких захворювань, дуже важливо вчасно дізнатися причину підвищення і почати своєчасне лікування. Для цього дуже важливо контролювати рівень цукру і здавати своєчасно аналіз крові, який покаже чи є відхилення.

Наступного тижня з 3 по 5 липня у місті Енергодар відбудеться інформаційно-профілактична медична акція. Всім охочим безкоштовно виміряють рівень цукру в крові задля профілактики та раннього виявлення діабету.

Акція відбудеться 3, 4 та 5 липня з 7:00 до 9:00 на базі місцевої поліклініки. Після перевірки кваліфікований фахівець надасть рекомендації та висновки.

Захід організовує команда “Самопомочі”. 

“Закликаємо мешканців Енергодару не бути байдужими до свого здоров’я і життя – прийти й перевірити рівень цукру в крові! Адже рання діагностика допомагає уникнути ускладнень цукрового діабету, а здоровий спосіб життя, правильне харчування і фізична активність – уникнути діабету 2-го типу.

У більш розвинених країнах виявлення хворих на цукровий діабет відпрацьоване краще, ніж в Україні. Там на 100 осіб припадає 7-8 виявлених хвороб, в Україні тільки 3-4”,- повідомляє організатор заходу, керівник Енергодарської “Самопомочі” Володимир Редька.

Зазначимо, проект спрямований на підвищення поінформованості населення про цукровий діабет, про фактори ризику та заходи профілактики небезпечної хвороби.

Адже цукровий діабет є невиліковною хворобою і призводить до ряду захворювань: серцево-судинних, сліпоти, ниркової недостатності, гангрени нижніх кінцівок. За статистикою, кожні 7 секунд хтось помирає від діабету через ускладнення.