2017-08-10

“В ОБСЄ дуже занепокоєні ситуацією в Запоріжжі”,- Марченко

Після скандальної сесії обласної ради, яка відбулася 27 липня, в ОБСЄ зацікавилися обстановкою в Запорізькій області.

Представники Спеціальної моніторингової місії стурбовані неоднозначною сесійною заявою губернатора Запорізької області Костянтина Бриля про переворот в регіоні.

Аби прояснити ситуацію представники ОБСЄ зустрілися з заступником голови Запорізької обласної ради Владиславом Марченко.

“В ОБСЄ дуже стурбовані такою заявою, оскільки це сигнал, який вони мають терміново відпрацювати. Та заява губернатора абсолютно необґрунтована!

В ОБСЄ занепокоєні ситуацією в Запоріжжі,- Марченко

Владислав Марченко: "В ОБСЄ занепокоєні ситуацією в Запоріжжі"

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op donderdag 10 augustus 2017

У Запорізькій області не існує ґрунту для розпалювання сепаратистських настроїв. У нас досить жорстко стоїть патріотичний рух і ми робимо все можливе, аби запобігти сепаратистським настроям”, – зазначив Марченко.

За підсумками зустрічі представники Спеціальної моніторингової місії готують доповідь, яку направлять в головний офіс ОБСЄ в Києві. Там будуть зроблені висновки, які передадуть до центральних органів влади України.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) – це неозброєна цивільна місія, яка діє у всіх регіонах України. Основні завдання – неупереджено й об’єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні,