Новини

Всі новини
2017-07-13

Керівника “Самопомочі” Владислава Марченка хочуть позбавити керівної посади в Запорізькій обласній раді

У Запорізькій обласної раді збираються терміново змінити керівництво.

Керівника Запорізької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», заступника голови Запорізької облради Владислава Марченко, першого заступника голови Запорізької облради Єгора Семенкова, а пізніше і самого голову облради Григорія Самардака збираються позбавити керівних посад.

Про це повідомляє Марченко на своїй сторінці у Фейсбук.

“Питання щодо відсторонення винесуть на наступну сесію Запорізької обласної ради, яка запланована на 27-е липня”,- зазначається у заяві.

Про це чиновнику стало відомо від представників Верховної Ради України, з якими він напередодні спілкувався у Києві.

План щодо термінового переформатування керівництва Запорізької обласної ради вже погоджений з головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем.

Читайте також: Владислав Марченко про тиск та політичні переслідування з боку провладних структур

Нагадаємо, посаду заступника голови Запорізької обласної ради Марченко обіймає з 2015 року.

Цитуємо:

“Вчора працював у комітетах ВРУ, де мав багато зустрічей з Народними обранцями. Під час спілкування з представниками коаліції, що мають спілкування з “куратором” Запорізької області від Апарату Президента паном головою бюджетного комітету, я був посвячений у погоджений з головою ОДА Костянтином Брилем, план щодо термінового переформатування керівництва Запорізької Обласної Ради, що відбудеться на бюджетній сесії 27-го липня.

То план наступний:

На голосування виноситься:

  1. Питання моєї кандидатури. Ця квота за самовіддану працю на ОДА віддається БЮТу;
  2. Другим вноситься питання 1-го заступника облради ЕгораСеменкова. Ця позиція віддається ренегату з ОБ, за не менше 5-ти гарантованих перебіжчиків до БПП;
  3. Регламентом облради прописано, що кадрові питання вирішуються виключно 2/3 від складу Ради. Звіт моєї роботи звісно нікого не цікавить. Голосів звісно немає, але вихід є: голосують “в тупу” 50+% голосів, голова ради від БПП оголошує, що рішення прийнято та потім, через адмінресурс ці питання гинуть у судах. 90-ті?, ні не чули!
  4. На наступній сесії за таким самим механізмом планують змінити й голову обласної ради на кандидата від “Нашого Краю”.

на фото: Семенков та Марченко